مشخصات مکان

فروش آپارتمان لوکس در قبرس شمالی - قبرس شمالی

  • DSC03251
  • آپارتمان لوکس جزیره قبرس شمالی
  • آپارتمان لوکس قبرس
  • آپارتمان لوکس جزیره قبرس
  • آپارتمان لوکس قبرس شمالی

کد ملک : RH1001

خرید و فروش پوند 82,000 - آپارتمان, منزل مسکونی
86 متراژ 2 اتاق های خواب 2 تعداد حمام  اضافه به علاقه مندی ها چاپ

آپارتمانهای لوکس در قبرس شمالی

 قبرس شمالی در حال حاظر یکی از معدود نقاط باقیمانده در در مدیترانه می باشد که شما می توانید با هزینه بسیار مناسب صاحب ملک شوید.

با توجه به سیاست جذب سرمایه در قبرس شمالی و هجوم سرمایه گذارانی از کشورهایی مانند انگلیس و روسیه؛ قیمت املاک در این کشور رشد چشمگیری داشته است.

این شهرک یکی از پروژه های بنام در این جزیره می باشد که امکاناتی همچون اسپا و سالن ماساژ، زمین های تنیس، بسکتبال، والیبال، استخر، باشگاه بدنسازی، رستوران های لوکس و… را در خود جای داده است. این مجموعه موفق به فروش بیش از 800 واحد شده است که 80 درصد خریداران، ملیتی غیر قبرسی دارند.

فضاسازی این شهرک، دوستدار کودک می باشد و چهار زمین بازی بزرگ را در اختیار کودکان قرار میدهد. جهت رفاه حال والدین، در این مجتمع مهدکودک نیز بازگشایی شده است که در کنار آن برنامه های مفرح و کلاس های گوناگونی برای کودکان برگزار می شود.

این شهرک تا نزدیکترین مدارس فاصله بیست تا سی دقیقه ای دارد که دانش آموزان برای رفت و آمد از سرویس های مخصوص مدارس استفاده می کنند. مدارس دولتی برای تمامی دانش آموزان رایگان می باشد که زبان اصلی آن ها ترکی استانبولی و زبان دوم آنها انگلیسی می باشد. مدارس خصوصی شهریه ای بین 1500 تا 2500 دلار دارند که بسته به مقطع درسی متفاوت می باشند. زبان اصلی این مدارس انگلیسی می باشد.

____*جهت اطلاعات بیشتر میتوانید از طریق شماره های زیر تماس حاصل فرمایید*____

                                       برای تماس کلیک فرمائید : 905391045049+ 

تماس با ما

قبرس آنلاین

نقشه ملک

موار مشابه